HISTORIE

DJane Ollie v roce 2007 začíná s pořádáním akcí pro brněnský Mersey Club. Show hostujících DJs ji natolik fascinuje, že se v roce 2008 sama postaví za DJský pult. A má úspěch.

Pravidelným hraním v Mersey se otevírají nové možnosti v brněnských klubech Rubicon, Favál a o rok později i Fléda nebo Abajo. Zatím se drží v komerční hudební sféře známých hitovek, ale pomalu objevuje i pravé kouzlo housu.

V roce 2010 se naplno věnuje jazzu, swingu a elektro housu a piluje nejen své hudební rozhledy, ale hlavně techniku hraní.

Začátkem roku 2011 přichází nabídka na pravidelné čtvrtky v klubu Livingstone v centru Brna. Záběr klubů se rozšiřuje i na 7.nebe, Franklin či Perpetuum. Koncem roku 2011 se čtvrtek v Livingstonu mění na páteční ŽÍT PÁTEK! ŽÍT LIVIN! a startuje úspěšná akce s pravidelně zaplněným klubem. DJane Olliie se díky tomu dostává i k mimobrněnskému hraní.

V červenci 2012 klub Two Faces po delší odmlce zavádí pondělní party, tentokrát s DJane Olliie. V září 2012 nastává přesun na pravidelné středeční akce se speciálními show, společně s DJ Lasem.

Přichází čas hostování v Retro Music Club Zaječí, Bowlingu Tvrdonice, na Vyhlídce nebo v Disco clubu eMKo v Jičíně.

V červenci 2013 nastávají velké změny. Z hostování v klubu Bastila se stává stálé sobotní angažmá a začíná vlna neuvěřitelných stylových večírků!

A aby nezůstala jen u klubové scény - v roce 2014 začíná spolupracovat s projektem WEDDING DJs (www.weddingdjs.cz) a posouvá svoji účast na svatbách na novou úroveň. V říjnu 2014 nastává rozšíření o projekt EVENTMUSIC (www.eventmusic.cz) a firemní večírky či show. V listopadu 2014 pak má čest nazvučit módní přehlídku FABRIQUE v rámci projektu Cut&Sew.

Chcete ji poznat? Vidět v akci? Stavte se o víkendu na drink do klubů Livingstone nebo Bastila v Brně.